PSZCZYNA:
723 777 555
| GLIWICE:

Bramy wjazdowe Pszczyna, Tychy, Gliwice

Chcesz kupić solidną bramę wjazdową w Pszczynie, Tychach, Gliwicach lub innych, okolicznych miejscowościach? Firma Dopieralski Stal oferuje szeroką gamę bram wjazdowych rozwiernych i przesuwnych, z pełną automatyką oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Wysokiej jakości bramy wjazdowe

W naszej ofercie znajdziesz stalowe bramy przesuwne oraz rozwierne, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Brama wjazdowa przesuwna lub rozwierna to jedna z najbardziej intensywnie eksploatowanych elementów ogrodzenia, a zarazem najmocniej wyeksponowany. Musi więc spełniać bardzo wysokie wymagania pod kątem użytkowym, jak i estetycznym. Jako producent stalowych bram wjazdowych gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz montażu ogrodzeń oraz bram. Sięgając po najlepsze materiały zyskujemy pewność, że wykonywane przez nas produkty będą trwałe i odporne na działanie czasu.

Brama przesuwna czy rozwierna?

Wybierając bramę wjazdową musisz podjąć decyzję jaki rodzaj bramy zostanie zamontowany na Twojej posesji – rozwierna czy przesuwna. Mimo iż wydaje się, że to niełatwy wybór, często okazuje się, że typ bramy będzie zależał od czynników zewnętrznych, takich jak np. kształt działki czy łączącego się z bramą płotu. Nie bez znaczenia będzie również ukształtowanie przestrzeni na podjeździe oraz miejsce parkowania samochodu. Zanim podejmiesz więc decyzję jaki rodzaj bramy wybrać, przeanalizuj dokładnie układ swojej działki – być może okaże się, że tylko jeden typ bramy pozwoli Ci w pełni funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń.

Wygląd bramy i styl ogrodzenia

Wykonywane przez nas bramy wjazdowe wyróżniają się dużym zróżnicowaniem pod kątem wizualnym. W zależności od pomysłów oraz upodobań klientów, wykonujemy bramy pełne oraz ażurowe, wyginane bramy z bogatymi elementami dekoracyjnymi jak i minimalistyczne, proste bramy do nowoczesnych ogrodzeń.

Wybór automatyki do bram

Bramy dostępne w naszej ofercie mogą zostać wyposażone w pełną automatykę tj. specjalny napęd, który umożliwia bezdotykowe sterowanie bramą. Brama przesuwna bądź rozwierna z automatycznym napędem umożliwiają na wygodne otwieranie jej i zamykanie, bez konieczności wysiadania z samochodu. 

Decydując się na zakup bramy dostępnej w naszej ofercie, zyskujesz pewność, że napęd będzie dobrze dopasowany do rozmiaru, kształtu i ciężaru bramy. Nie musisz szukać napędu na własną rękę i obawiać się, że wybrane przez Ciebie produkty nie będą do siebie pasować.