PSZCZYNA:
723 777 555
| GLIWICE:

Gabiony – Tychy, Gliwice, Pszczyna

Chcesz kupić płot gabionowy do ogrodzenia Twojej posesji? Dostarczamy wysokiej jakości, nowoczesne gabiony w Tychach, Pszczynie, Gliwicach oraz okolicznych miejscowościach. Zapewniamy najwyższą jakość konstrukcji ogrodzeń gabionowych, wysoką estetykę wykonania i wieloletnią trwałość.

Wybierając zakup gabionów w firmie Dopieralski Stal, możesz zdecydować się na pojedyncze elementy, potrzebne do samodzielnego instalacji płotu gabionowego. Jeśli interesuje cię kompleksowa realizacja ogrodzenia gabionowego z montażem, skorzystaj z profesjonalnej usługi montażowej, wykonywanej przez naszych fachowców.

Ogrodzenia gabionowe – czym właściwie są?

Płoty gabionowe to jedne z najnowocześniejszych rodzajów ogrodzeń posesyjnych. I choć nazwa brzmi zagadkowo, bez wątpienia każdy choć raz widział je na własne oczy. Ogrodzenia gabionowe to nic innego jak metalowe segmenty, nazywane koszami gabionowymi, wypełnione kamieniem dekoracyjnym lub innym kruszywem. Gabiony mogą być też wypełnione otoczakami, granitem, gresem lub innym materiałem, w zależności od pomysłów i wymagań zamawiającego. Kosze gabionowe wykonane są z wysokiej jakości stali, która zapewnia wysoką trwałość ogrodzeń.

Płoty z gabionów – trwałość i funkcjonalność na lata

Dzięki połączeniu wysokiej jakości stali z naturalnym kruszywem, płoty gabionowe wyróżniają się wysoką stabilnością oraz trwałością. Doskonale znoszą różnorodne warunki atmosferyczne, są odpone na działanie deszczu, śniegu czy promieni słonecznych. Jako producent elementów stalowych i ogrodzeń gabionowych zapewniamy najwyższą jakość wykonania oraz montażu gabionów. Wysokiej jakości stal, którą wykorzystujemy do produkcji ogrodzeń gwarantuje ich odporność na działanie czasu.

Nowoczesna posesja z ogrodzeniem gabionowym

Niepodważalną zaletą ogrodzeń gabionowych jest również ich bardzo modny i oryginalny wygląd. W zależności od wybranego kruszywa ogrodzenie będzie prezentować się wyjątkowo nowocześnie, minimalistycznie czy nawet nieco industrialnie. Właśnie dlatego gabiony najbardziej efektownie prezentują się na posesjach zaprojektowanych w zgodzie z najnowszymi trendami, w sąsiedztwie geometrycznych brył nowoczesnych domów. Ale płoty gabionowe sprawdzą się nie tylko na nowoczesnych posesjach – doskonale sprawdzą się także jako ogrodzenie starszych domów, nadając im nutę nowoczesnego szyku. Doskonałe parametry funkcjonalne oraz wyszukany wygląd ogrodzeń gabionowych sprawia, że stanowią one doskonały wybór zarówno na prywatnych posesjach, jak i w przestrzeniach publicznych. To dobry wybór na ogrodzenie prywatnych gabinetów, przychodni, sklepów czy biurowców.