PSZCZYNA:
723 777 555
| GLIWICE:

Siatki ogrodzeniowe Pszczyna

Szukasz łatwego i szybkiego sposobu na to, by ogrodzić prywatną posesję, firmę czy teren gospodarczy? Oczekujesz szybkiego efektu z profesjonalnym montażem Wybierz kompletne ogrodzenie z siatki, które kompleksowo zaprojektujemy, wycenimy oraz zamontujemy na Twojej posesji.

Jeśli powierzchnia działki, którą planujesz ogrodzić jest rozległa, a unikalny wygląd płotu nie jest dla Ciebie najistotniejszy, bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem będzie kompletne ogrodzenie z siatki. Ceny poszczególnych elementów ogrodzenia oraz samej siatki ogrodzeniowej są przystępne, dzięki czemu całe ogrodzenie można wykonać niewielkim nakładem kosztów.

 

Wybierz kompletne ogrodzenie z siatki z montażem

Ogrodzenie z siatki to uniwersalne rozwiązanie, które jest powszechnie stosowane jako ogrodzenie:

  • prywatnych posesji, jako samodzielne ogrodzenie lub uzupełnienie bardziej masywnych płotów i bram
  • domu w trakcie budowy
  • obiektów publicznych o rozległej powierzchni, takich jak szkoły, przedszkola, szpitale, urzędy itd.
  • parków i lasów
  • obiektów gospodarskich
  • firm

Jeśli zależy Ci na szybkim wykonaniu i profesjonalnym montażu, wybierz kompletne ogrodzenia z siatki, wykonywane przez firmę Dopieralski Stal. Realizujemy zamówienia na ogrodzenia z siatki od projektu i wyceny, przez dobór i wykonanie potrzebnych elementów aż po montaż u klienta.

1. Pomiar i wycena

Na podstawie pomiaru, wykonanego przez pracownika naszej firmy lub klienta przygotowujemy projekt płotu oraz jego wycenę. W przygotowanym projekcie uwzględniamy wszystkie niezbędne elementy montażowe, takie jak opaski, napinacze, klipsy oraz samą siatkę ogrodzeniową. W naszej ofercie znajduje się również siatka ocynkowana, wyróżniająca się większą wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych oraz korozję.

2. Produkcja niezbędnych elementów

Jako hurtownia stali, dostarczamy wysokiej jakości elementy konstrukcyjne, z których wykonywane są kompletne ogrodzenia siatkowe. W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, pozwalające na fachowy i sprawny montaż ogrodzenia siatkowego. Jeśli nie chcesz samodzielnie zawracać sobie głowy doborem potrzebnych elementów, wybierz ogrodzenie siatkowe z usługą montażu. Skompletujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne akcesoria i wykonamy montaż.

3. Montaż u klienta

Montażu płotu siatkowego jest łatwy i nie wymaga dużego doświadczenia. Jeśli jednak wolisz skorzystać z kompleksowej usługi, nasi montażyści przeprowadzą kompleksową usługę montażową na Twojej posesji.

Jeśli oferta kompleksowej realizacji ogrodzenia siatkowego odpowiada na Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie kosztorys i zaproponujemy odpowiedni termin realizacji usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem samej siatki ogrodzeniowej, bez usługi montażowej, przeczytaj nasz wpis poświęcony wyborowi siatki ogrodzeniowej